Nasi klienci

Zaufało nam już ponad 1000 prawników w całej Polsce, od jednoosobowych kancelarii po korporacje prawnicze. Aplikacja Sprawy pozwala zorganizować pracę setek zespołów prawniczych.

Opinie klientów

Michał Pankiewicz
Z każdym miesiącem moje zadowolenie ze spraw jest coraz większe. Polecam aplikację wszystkim kancelariom, którym zależy na rozwoju i udoskonalaniu organizacji swojej pracy
Michał Pankiewicz

Michał Pankiewicz & Współpracownicy
Kancelaria Prawna

pobierz referencje
Kamila Kwaterska
Wybrałam aplikację Sprawy dla swojej kancelarii, gdyż zależy mi na bezpieczeństwie danych. W Sprawach moje dokumenty są bezpieczne, dzięki certyfikatowi ISO, który gwarantuje najwyższy poziom zabezpieczeń.
Kamila Kwaterska

Kamila Kwaterska Kancelaria Radcy Prawnego

pobierz referencje
Bartosz Kubista
Sprawy to firma, która zapewnia najwyższy poziom obsługi klienta. Pozostajemy w ciągłym kontakcie z działem Customer Success, który uważnie słucha naszych sugestii i rozwija aplikację w oparciu o realne potrzeby firm, z którymi współpracuje.
Bartosz Kubista

Kancelaria GLC

pobierz referencje
Radosław Pioterczak
Główną zaletą aplikacji Sprawy jest łatwość obsługi i mobilność. Dzięki temu automatyzacja oraz organizacja zadań za pomocą tego narzędzia jest intuicyjna.
Radosław Pioterczak

Vinci & Vinci Kancelaria
Doradztwa Podatkowego

pobierz referencje
Łukasz Mróz
Główną zaletą aplikacji Sprawy jest to, że mam wszystko w jednym miejscu - od rejestracji zadania, poprzez czas na nie poświęcony, terminy z nim związane, na rozliczeniu z klientami kończąc. Dzięki temu nie tracę czasu na administracyjne czynności i mogę w pełni skupić się na merytorycznej pracy.
Łukasz Mróz

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Mróz

pobierz referencje
Dorota Pilarczyk
Portal klienta pozwolił nam usprawnić komunikację na linii radca prawny — klient, co wyraźnie podniosło poziom obsługi klienta w mojej firmy.
Dorota Pilarczyk

Kancelaria Prawna LEXNORD

pobierz referencje
Adam Sornek
Dzięki rozliczeniu godzinowemu oraz elektronicznemu zarządzaniu zadaniami w ciągu 3 miesięcy zwiększyłem przychody o prawie 100%. Warto korzystać z tych funkcjonalności w Sprawach.
Adam Sornek

M&A Sawarska Sornek
Adwokaci

Zenon Klatka
Nasza kancelaria współpracuje z twórcami Spraw od wielu lat. Jest to firma solidna i godna zaufania. Polecam!
Zenon Klatka

Prezes Krajowej Izby Radców Prawnych
w latach 2004-2007

Bartosz Wilk
Rejestracja czasu pracy w aplikacji Sprawy pozwala mi na dokładne i szybkie rozliczenie wszystkich czynności. Ponadto program posiada bardzo czytelny i łatwy do zrozumienia interfejs, dzięki czemu wdrożenie programu jest łatwe i nie wymaga dużych nakładów pracy.
Bartosz Wilk

Koper i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. K.

Oskar Możdżyn
Dzięki funkcjonalności Portal klienta ułatwiamy klientowi kontakt z nami, a także oszczędzamy jego czas, co pozwala nam wyróżnić się na rynku usług prawniczych. Polecam aplikację Sprawy wszystkim, którym zależy na stabilnym i bezawaryjnym systemie.
Oskar Możdżyn

Kancelaria Prawna Masz Prawo

Piotr Kantorowski
Sprawy to program bardzo intuicyjny, co ułatwia wdrożenie. Jego funkcjonalności pozwalają natomiast na zoptymalizowanie działania Kancelarii oraz znacząco ułatwiają komunikację z Klientem.
Piotr Kantorowski

Kancelaria Prawna Kantorowski i Wspólnicy

Michał Żmijewski
Dzięki oprogramowaniu mogę profesjonalnie zarządzać wszystkimi sprawami i terminami. W swojej pracy najczęściej korzystam z funkcji rejestracji czasu. Dzięki temu, jednym kliknięciem mogę szybko rozliczyć i dołączyć do faktury każdą wykonaną czynność.
Michał Żmijewski

Żmijewski Kancelaria Adwokacka

Dzięki Sprawom kancelarie zyskały już

90 tys.

godzin

14 mln

złotych

4 tys.

zadowolonych klientów

Partnerzy